Plakaty do kuchni

Każde pomieszczenie w Twoim domu może zyskać niepowtarzalny wygląd. Nawet to, które musi być przede wszystkim funkcjonalne, a dopiero potem estetyczne. Wystarczy jeden retro plakat do kuchni, aby zapełnić pustą, smutną ścianę i stworzyć oryginalny klimat. Poster vintage w ramce idealnie nadaje się do tego zadania. Nie zabiera cennego miejsca na blacie czy stole ani nie przeszkadza w gotowaniu lub sprzątaniu. Za to pokazuje Twoją osobowość, wywołuje uśmiech na twarzach domowników oraz gości i sprawia, że Twoje mieszkanie staje się niepowtarzalne!

Retro plakaty do kuchni w ramkach

Przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór posterów vintage na ścianę. Oferujemy modele w rozmiarach:

  • 30x40 cm,
  • 30x40 cm w oprawie,
  • 48x68,
  • 50x70 cm.

Dzięki temu znajdziesz odpowiedni afisz vintage w ramce, np. nad stół albo taki, który idealnie zmieści się między szafkami lub obok lodówki. Niezależnie od tego jak duże jest Twoje mieszkanie i ile miejsca masz do dyspozycji, mamy coś odpowiedniego!

Plakaty kuchenne retro w ramce – oryginalna dekoracja na ścianę

Znajdziesz tu prace najzdolniejszych, polskich artystów m.in. Agaty Małeckiej, Jakuba Kamińskiego, Jakuba Zasady czy Justyny Baruchy. Oferujemy także twórczość Loli Styrylskiej oraz kilka własnych projektów w klimacie vintage!

Wszystkie propozycje z tej kolekcji łączy motyw – oczywiście! – kulinarny. Na wielu afiszach retro znajdują się kolorowe owoce, warzywa lub popularne dania i napoje. Dzięki temu nasze produkty doskonale pasują do pomieszczenia, w którym każdego dnia przygotowujesz różne pyszności.

Polecamy także plakaty na ścianę do kuchni luźno nawiązujące do motywów żywieniowych, czyli humorystyczne graficzno-słowne prace takie jak “Odmiany kawek”, “Zakazany owoc” czy “Silne upały”.

Plakaty do kuchni retro

Afisze w ramkach, które zebraliśmy w tej kolekcji, łączy nie tylko motyw, ale także estetyka. Są utrzymane w stylistyce vintage. Mają oryginalne kolory w odcieniach, które obecnie są rzadko stosowane, a także minimalistyczną kompozycję oraz ciekawą, prostą kreskę. To wszystko sprawia, że stanowią bardzo oryginalną dekorację ściany.

Który podoba Ci się najbardziej?

Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij