Gdy myślisz o pomieszczeniach, w których można umieścić ciekawe dekoracje, co przychodzi Ci do głowy? Prawdopodobnie salon i sypialnia. A możliwości jest o wiele więcej! Co powiesz na to, żeby umilić sobie czas robienia obiadu lub kolacji? Tak! Ścianę koło lodówki lub nad stołem też można urozmaicić. Jak? Odpowiedzią jest sztuka gotowania, czyli to jak wybrać plakat do kuchni! Jeżeli potrzebujesz porady w tej kwestii, czytaj dalej. Mamy dla Ciebie klika przydatnych wskazówek. Jeśli nie, możesz od razu zobaczyć postery z naszej oferty!

Jak wybrać plakat do kuchni – liczy się odpowiednia grafika

Polecamy przede wszystkim afisze z motywami gastronomicznymi. To dość oczywisty, ale mimo wszystko, dobry wybór. Dlaczego? Po pierwsze, gdzie indziej wieszać postery, na których znajdują się kolorowe warzywa lub owoce? W sypialni nie zrobią aż takiego wrażenia, jak na ścianie obok doniczek ze świeżymi ziołami lub warkoczem czosnku.

Podoba Ci się taka estetyka? W takim razie polecamy np. poster:

  • Warzywna masarnia,
  • Jadaj pomidory,
  • Warzywa i owoce,
  • Lody, lodki.

Wybierz idealny plakat do kuchni

Proponujemy także postery, które nie nawiązują dosłownie do sztuki gotowania, tylko bazują na grach słownych i wizualnych. Odrobina inteligentnego humoru to to, co lubisz najbardziej, zaraz po spaghetti albo sałatce warzywnej? Zobacz afisz:

  • Placki kartoflane,
  • Flaki z olejem,
  • Bon appetit
  • czy Odmiany kawek

Sztuka niezwiązana z gotowaniem

Jeśli zależy Ci na tym, aby stworzyć wystrój wnętrza, który będzie spójny z innymi pokojami, sięgnij po coś niezwiązanego z gastronomią. Plakaty takie, jak Kompozycja słoneczna, Irysy, czy Zielona oaza sprawdzą się w kuchni, gdzie dotrzymają Ci towarzystwa w czasie gotowania, ale też będą korespondowały z innymi posterami, które możesz zawiesić w salonie, przedpokoju lub sypialni.

Postery i sztuka gotowania - praktyczne wskazówki

Zawsze najlepszym wyborem do kuchni będzie taki plakat, jaki najbardziej Ci się podoba! Tak. To takie proste! Sztuka jest dla Ciebie, nie Ty dla niej.

I jeszcze jedno! Podobno kolor czerwony wzmaga apetyt. Możesz więc skorzystać z tej wiedzy i postawić na coś w tej barwie. Albo wprost przeciwnie, wystrzegać się tego koloru, jeśli nie chcesz za każdym razem sięgać po przekąskę!

Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij