Jak dobrać plakat do salonu

Pokój dzienny to wizytówka domu. Spędzamy w nim dużo czasu na wspólnych posiłkach i rekreacji. Przyjmujemy gości. To tam, pod postacią dodatków, takich jak postery, pokazujemy swoje upodobania oraz osobowość. Dlatego ozdoby powinny być idealne pod każdym względem. A jak dobrać plakat do salonu? Czy są jakieś zasady, którymi trzeba się kierować? Czytaj dalej, by się dowiedzieć!

Czytaj więcej

Dekoracja ścienna - plakat w salonie

Salon stanowi jedno z najważniejszych pomieszczeń we wnętrzu naszego domu. Jest to miejsce, w którym najczęściej wypoczywamy, poświęcając się rozrywkom. Pełni ono również funkcję reprezentacyjną, ponieważ to właśnie tam najczęściej przyjmujemy gości. Właśnie dlatego jego aranżacja jest tak szczególnie ważna. Musi pełnić funkcję wnętrza, które będzie stanowiło naszą wizytówkę i będzie sprawiać, że w jego wnętrzu będziemy czuli się dobrze. Istotny będzie zatem dobór dodatków. Jednym z najciekawszych będzie z pewnością plakat.

Czytaj więcej

Plakaty Vintage - ponadczasowe dekoracje ścian

Pogląd, że plakaty to ozdoba pokojów dzieci lub nastolatków, już dawno odszedł do lamusa. Nic w tym dziwnego, mogą one stanowić dużo dojrzalszą, zachwycającą ozdobę, która nada wnętrzu oryginalności. Wszystko zależy od doboru odpowiedniego obrazka. Wejdź i przeczytaj o plakatach vintage.

Czytaj więcej

Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij