Rama aluminiowa B2 48x68 biała

59,00 zł

Rama aluminiowa 48x68

ILOŚĆ:

RAMY
rama ramka b2
  • Produkty vintage posiadają ślady użytkowania i upływu czasu. Produkty vintage posiadają ślady użytkowania i upływu czasu.
  • Darmowa dostawa od 150 (nie dotyczy ram) Darmowa dostawa od 150 (nie dotyczy ram)
  • Bezpieczna płatność z systemem Dotpay Bezpieczna płatność z systemem Dotpay

UWAGA! RAMY WYSYŁANE SĄ BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA Z INNEGO MIEJSCA NIŻ PLAKATY, KURIEREM DPD. WYSYŁKA RAM ODBYWA SIĘ DO 5 DNI ROBOCZYCH, PRACUJEMY NAD SKRÓCENIEM TEGO CZASU. INFORMACJA O PRZESYŁCE DOSTĘPNA JEST POD NUMEREM 692662460 PO PODANIU NAZWISKA. 

W odpowiedzi na liczne pytania proponujemy zakup ramy aluminiowej idealnie pasującej do plakatów B2 w formacie 48x68. Ramy dostarczane są bezpośrednio od producenta, z którym współpracujemy od lat i który zaopatruje nas w ramy do naszych sklepów stacjonarnych. To solidne i estetyczne ramy wykonane z wysokiej jakości profilu aluminiowego z frontem wykonanym z plexi o przepuszczalności szkła (z dwóch stron pokrytym folią ochronną którą należy zdjąć przed włożeniem plakatu). Plecy wykonane są z płyty hdf o grubości 3mm, rama posiada dwie zawieszki (opcja pozioma i pionowa) oraz specjalne zaciski. Plakaty wkładamy i wyjmujemy bez użycia narzędzi. Czas realizacji zamówienia to 2-3 dni robocze, przesyłka kurierem bezpośrednio od producenta (w cenie 19zł).

Szpeje
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij