Stolik kawowy "rockabilly" - OUTLET %

870,00 zł
348,00 zł Zniżka 60%

Stolik kawowy "rockabilly"

  • Produkty vintage posiadają ślady użytkowania i upływu czasu. Produkty vintage posiadają ślady użytkowania i upływu czasu.
  • Darmowa dostawa od 150 (nie dotyczy ram) Darmowa dostawa od 150 (nie dotyczy ram)
  • Bezpieczna płatność z systemem Dotpay Bezpieczna płatność z systemem Dotpay

Wysokość: 37 lub 47 cm

Szerokość blatu: 70cm
Grubość blatu: 18mm

Kolor blatu: czarny połysk
Kolor nóżek: czarny lub naturalny

OUTLET! Stoliki outletowe to egzemplarze powystawowe albo z drobnymi wadami produkcyjnymi. W pełni funkcjonalne, stabilne, posiadają zarysowania, drobne pęknięcia lub inne wady pokazane na konkretnych zdjęciach. Tutaj odrapany fragment blatu i zarysowania na powierzchni. 

Stolik kawowy nawiązujący do stylu "rockabilly". Produkt nowy, inspirowany zachodnimi stolikami vintage, które przez lata trafiały w nasze ręce na giełdach staroci. Cała linia stolików wykonana jest z wysokiej jakości płyt meblowych pokrytych laminatem, a wypadku blatów czarnych - lakierowanym akrylem. Blat czarny odbija światło prawie jak szyba, pozostałe kolory są matowe. Skośne, zwężane nogi toczone są dla nas w lokalnym zakładzie stolarskim, wykonane z drewna bukowego w kolorze naturalnym i kryjącym czarnym. Dzięki zastosowaniu gniazd, montaż nie wymaga użycia narzędzi - nóżki po prostu wkręca się w odpowiednie otwory na spodzie blatu. Obrzeże stolików w kolorze złotym, przypominające fakturą szczotkowaną stal.

Do dyspozycji są dwa kształty blatów, trzy wysokości (37, 47, 58cm) i dwa kolory nóżek. W wypadku chęci wyboru tych parametrów prosimy o kontakt mailowy. Blaty są odporne na wilgoć i temperaturę, należy jednak dbać o ich stan tak by wilgoć na dłużej nie gościła szczególnie w okolicach łączenia obrzeża z blatem. Przecieranie bawełnianą szmatką w zupełności załatwia sprawę. W wypadku blatu czarnego lakierowanego należy liczyć się z tym, że regularne przesuwanie po nim przedmiotów (na przykład naczyń, szklanek, itp.) może spowodować zmatowienie lub zarysowanie powierzchni.

W wypadku większych zamówień (na przykład do lokali, czy miejsc użyteczności publicznej) istnieje możliwość wyboru dowolnego koloru z bardzo szerokiej palety i modyfikacji kształtu lub wielkości.

Szpeje

Produkty powiązaneHand-picked arrivals from the best designer

Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij