drugi plakat -50% KOD: prodiż

Promocyjny baner

OUTLET! Stolik kawowy "rockabilly" - biały połysk

870,00 zł
391,50 zł Zniżka 55%

OUTLET Stolik kawowy "rockabilly"

Wysokość:
  • 37cm
  • 47cm
Kolor nóżek:
  • czarny
  • naturalny
ILOŚĆ:

Opinie:
 

Szybka płatność BLIK

 

Darmowa dostawa od 200zł

  Dostawa przed świętami

Kalendarz gratis do plakatów!

OUTLET! Część naszych stolików posiada drobne wady wynikające z procesu produkcji lub powstałe w transporcie. To drobne niedoskonałości nie wpływające na funkcjonalnośc mebla, zwykle widoczne jedynie z bliska: małe odpryski przy krawędzi, minimalne przebarwienia, rysy widoczne jedynie pod określonym kątem. Część takich wad pojawia się w trakcie użytkowania. Te egzmeplarz nie moga być przez nas sprzedawane nako nowe, więc żeby nie zalegały w magazynie oferujemy super cenę. Stoliki OUTLET wysyłamy z losową niedoskonałością, zawsze straramy się wybrać najlepszą sztukę. W wypadku stolików outletowych kolor gniazda może różnić się od kolory nogi.

UWAGA! BRAK NÓŻEK NATURALNYCH 47!

Wysokość: 37, 47cm

Szerokość blatu: 70cm
Grubość blatu: 18mm

Kolor blatu: biały połysk
Kolor nóżek: naturalne, czarne

Stolik kawowy nawiązujący do stylu "rockabilly". Produkt nowy, inspirowany zachodnimi stolikami vintage, które przez lata trafiały w nasze ręce na giełdach staroci. Cała linia stolików wykonana jest z wysokiej jakości płyt meblowych pokrytych laminatem, a wypadku blatów czarnych - lakierowanym akrylem. Blat czarny odbija światło prawie jak szyba, pozostałe kolory są matowe. Skośne, zwężane nogi toczone są dla nas w lokalnym zakładzie stolarskim, wykonane z drewna bukowego w kolorze naturalnym i kryjącym czarnym. Dzięki zastosowaniu gniazd, montaż nie wymaga użycia narzędzi - nóżki po prostu wkręca się w odpowiednie otwory na spodzie blatu. Obrzeże stolików w kolorze złotym, przypominające fakturą szczotkowaną stal.

Do dyspozycji są dwa kształty blatów, trzy wysokości (37, 47, 58cm) i dwa kolory nóżek. W wypadku chęci wyboru tych parametrów prosimy o kontakt mailowy. Blaty są odporne na wilgoć i temperaturę, należy jednak dbać o ich stan tak by wilgoć na dłużej nie gościła szczególnie w okolicach łączenia obrzeża z blatem. Przecieranie bawełnianą szmatką w zupełności załatwia sprawę. W wypadku blatu czarnego lakierowanego należy liczyć się z tym, że regularne przesuwanie po nim przedmiotów (na przykład naczyń, szklanek, itp.) może spowodować zmatowienie lub zarysowanie powierzchni.

W wypadku większych zamówień (na przykład do lokali, czy miejsc użyteczności publicznej) istnieje możliwość wyboru dowolnego koloru z bardzo szerokiej palety i modyfikacji kształtu lub wielkości.

Szpeje

Atrybuty

Kolor
biały

Specyficzne kody

Jeszcze brak ocen

Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij